Tvoříme obsah

 • který zaujme vaše zákazníky
 • který prodává
 • který vyhrává ceny

Naše služby
Case studies
White Papers
O Konektoru Social

O Konektoru Social

Konektor Social je obsahová agentura fungující společně se sesterskou společností PR.Konektor. Social se pak specializuje na analytiku a správu sociálních sítí, tvorbu originálního a fungujícího obsahu, práci s blogery, influencery a vůbec kreativní projekty všeho druhu. Od webů, přes aplikace až po samotnou komunikaci nejen na sociálních sítích. Řídíme se mottem obsah je král“ a dokážeme mu nasadit pořádnou korunu.

Ocenění

Vybrané reference

 • ČVUT
 • Milka
 • AMC
 • Česká Spořitelna
 • Sazka
 • Microsoft
 • HBO
 • Figaro
 • Stock
 • Haribo
 • Hornbach
 • PPL
Kariéra

Kariéra

Navažte spojení. Přepínám!

Kontakt

Učíme značky mluvit

Staráme se o komunikaci značek na sociálních sítích. Rozumíme tomu, jakým způsobem má firma se svými fanoušky vést dialog. Chápeme i o to, že je každý klient jiný a vyžaduje jiný přístup. Věnujeme tedy čas tvorbě strategie, která bude pro danou síť a společnost nejlepší. Spravujeme stránky malé, ale pracujeme i s těmi, které mají stovky tisíc fanoušků. V obou případech však tvoříme originální obsah, který funguje.

vybrané reference

Víme, co vám sedne

Požadavky se klient od klienta liší. Jednomu stačí jednoduchá a přehledná prezentace, druhý potřebuje originální řešení ušité přesně na míru. A třetí chce mobilní aplikaci. Nejenže zvládáme všechny přístupy, ale hlavně víme, kdy je vhodné ten který použít. Umíme poradit s UX designem, stejně jako dokážeme vytvořit grafický návrh, případně zařídíme kompletní realizaci projektu od návrhu až po jeho realizaci.

vybrané reference

Obsah je král. Ať žije obsah!

V dnešní době již klasická reklama nestačí. S masivním rozšířením sociálních sítí je nutné oslovit zákazníky jinak - zajímavým obsahem. My tento obsah dokážeme tvořit přesně na míru požadavkům klienta, potažmo jeho cílové skupiny. A zároveň tento obsah doručíme (potenciálním) zákazníkům tou nejvhodnější cestou.

vybrané reference

Mějte vliv

Máme velmi dobré vztahy s opinion leadery, celebritami a influencery obecně. Jako jedni z prvních v České a Slovenské republice jsme začali pracovat s youtubery a za využití influencerů v komunikaci jsme obdrželi i řadu ocenění včetně vítězství v European Excellence Awards. Navíc tyto osobnosti často dokážeme pro naše projekty nadchnout tak, že je vezmou za své a propagují je i nad rámec smlouvy.

vybrané reference

Nemineme cíl

Internet a hlavně sociální sítě nabízí stále více možností jak oslovit vaši cílovou skupinu. Vybrat tu nejefektivnější vyžaduje odborníka, který kampaň nejen vytvoří, ale průběžně analyzuje a optimalizuje. My umíme obojí: střílíme přesně a dokážeme se trefit i za roh - dostaneme se k vašim klientům třeba přes zájmy, které jsou ně společné.

vybrané reference

Víme co dělat, když hoří

Na hořící pánvičku s olejem taky nechrstnete vodu. Navíc v době internetu, kdy i z malé jiskry může vzniknout velký požár. Nepodceňujeme drobnosti a problémy dokážeme předvídat. Vytvoříme vám plán krizové komunikace a když krize nastane, dostanete od nás nonstop péči seniorního konzultanta.

vybrané reference

vybrané reference

vybrané reference

vybrané reference

PDF zde ke stažení

Vyplňte prosím všechny údaje a white paper Vám zašleme e-mailem.

Podívejte se na Zásady zpracování osobních údajů.Account executive

Hledáme talentované juniory. Všechno Tě naučíme, ale drajv, chuť a talent už musíš mít. Ozvi se na zamestnani@konektorsocial.cz

Social media consultant

Baví Tě komunikace? Jsi digital native? Rád/a se učíš novým věcem, sleduješ trendy (nejen) v online komunikaci a máš zdravý selský rozum? Pokud máš zároveň pár let zkušeností s online marketingem, správou profilů v sociálních médiích nebo content marketingem, budeme moc rádi, když se ozveš na rudolf.kviz@konektorsocial.cz

Byl jste úspěšně odhlášen z odebírání newsletteru.
MENU